ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil

alterna-bamboo-smooth-kendi-oil-pure-treatment-oilJakie ma właściwości?

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil dba i o końcówki, i o całe pasemka. Zapewnia włosom zdrowy połysk i świetnie wygładza. Przeciwdziała elektryzowaniu i puszeniu się włosów, zabezpiecza przed wysoką temperaturą i ułatwia modelowanie. Chroni kolor pasemek, poprawia ich stan, odżywia mieszki włosowe, odbudowuje rozdwojone końcówki i świetnie odżywia. ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil ma lekką konsystencję, dzięki czemu szybko przenika do wewnętrznych struktur pasemek i od razu zaczyna na nie oddziaływać.

Co więcej, olejek sprawia, że włosy są elastyczne, piękne i zdrowe.

Jak go stosować?

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil stosuj tak często, jak tylko chcesz. Idealnie sprawdzi się jako produkt zabezpieczający przed działaniem wysokiej temperatury i kosmetyk stylizujący. Półpłynna formuła olejku ułatwi ci każdą aplikację. Wystarczy, że jedną lub dwie krople naniesiesz na końcówki lub całe włosy. Pamiętaj, że najlepiej jest zrobić to zaraz po umyciu głowy lub przed wysuszeniem pasemek. W ten sposób wygładzisz włosy i utrwalisz fryzurę. Pipetka, którą dołączono do buteleczki, pomoże w odmierzeniu prawidłowej ilości kosmetyku i dobraniu dawki potrzebnej do zabiegów pielęgnacyjnych.

Co on zawiera?

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil jak większość olejków zawiera i silikony, i naturalne składniki. Do tych ostatnich zaliczymy olejek bambusowy i olejek kendi. Substancje te bogate są w kwasy tłuszczowe, witaminy i minerały. Dzięki takim składnikom włosy są dobrze wypielęgnowane, a skóra głowy ukojona. ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil nie zawiera żadnych sztucznych składników, w tym parabenów i olejków mineralnych. Olejek bambusowy i olejek kendi spełniają takie same funkcje, jak w mgiełce marki ALTERNA opisanej wyżej w rankingu.

Na ile wystarcza?

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil zamknięty jest w 50 ml buteleczce. Taka ilość kosmetyku wystarczy na kilka miesięcy kuracji. Dzięki dość gęstej konsystencji olejek jest bardzo wydajny. Jeżeli taka formuła i pojemność produktu nie odpowiadają ci, możesz wypróbować jego odpowiednik, który znalazł się na wyższym miejscu w tym rankingu.

Czy ładnie pachnie?

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil ma bardzo przyjemny owocowo – kwiatowy zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Taki aromat na pewno dobrze skomponuje się z lekkimi perfumami, które stosujesz w wakacje.

Gdzie go kupić?

Olejek dostępny jest w sklepach internetowych i stacjonarnych, zarówno tych, które sprzedają zwykłe kosmetyki pielęgnacyjne, jak i te profesjonalne. Jeżeli chcesz, ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil możesz zakupić poprzez internetową stronę producenta.

Ile za niego zapłacisz?

Cena ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil jest nieco niższa niż jego odpowiednika, który znalazł się w tym rankingu. Jeżeli zależy ci na kompleksowej pielęgnacji włosów i skóry głowy, wypróbuj obydwa te olejki. Pamiętaj, aby wcześniej uzbierać odpowiednią sumkę.

Plusy:

  • wygładza i dyscyplinuje
  • ma ładny zapach
  • zawiera naturalne składniki
  • odbudowuje zniszczone końcówki
  • ułatwia stylizację

Minusy:

  • mała wydajność
  • silikony mogą uniemożliwiać przedostanie się składników odżywczych w głąb włosów
  • olejki o podobnej pojemności kosztują o wiele mniej
  • na przesyłkę internetową czeka się dość długo