L’Oreal Mythic Oil

loreal-mythic-oilJakie ma właściwości?

Olejek ma właściwości wygładzające i ochronne. Świetnie nabłyszcza, podkreśla naturalny kolor i upiększa fryzurę. Zabezpiecza włosy przed promieniami słońca, słoną wodą, wysoką temperaturą i innymi szkodliwymi czynnikami. L’Oreal Mythic Oil genialnie sprawdza się zarówno przed myciem, jak i po myciu. Pomaga w szczotkowaniu, modelowaniu fryzury, a do tego nie skleja i nie przetłuszcza pasemek. Niestety, może obciążyć cienkie włosy. Dlatego nie nakładaj zbyt dużej ilości produktu. L’Oreal Mythic Oil zabezpiecza i końcówki, i całe włosy. Sprawia, że kosmyki stają się lśniące, nawilżone, uelastycznione i pięknie pachną.

Olejek polecany jest do każdego typu włosów, niezależnie od długości, porowatości i stopnia uszkodzenia.

Jak go stosować?

L’Oreal Mythic Oil ma półpłynną formułę, dzięki czemu z łatwością się aplikuje i szybko wchłania. Nie obciąża włosów grubych i długich. Jednak osoby, które mają krótką fryzurę i cienkie pasemka, powinny stosować najmniejszą zalecaną dawkę olejku. W przeciwnym razie kuracja mogłaby się skończyć niekorzystanie: włosy przetłuściłyby się. Jak więc stosować L’Oreal Mythic Oil? Aplikację przeprowadzaj na czyste i wysuszone pasemka lub tuż przed ułożeniem fryzury. Jeśli masz cienkie włosy, wystarczy, że zastosujesz pół pompki kosmetyku. Długowłose i grubowłose mogą użyć większej ilości olejku. Z produktu korzystaj tak długo, póki nie zobaczysz poprawy kondycji fryzury. Optymalnym rozwiązaniem będzie stosowanie L’Oreal Mythic Oil dwa razy w tygodniu.

Co on zawiera?

L’Oreal Mythic Oil zawiera dwa bardzo cenne olejki: z awokado i z pestek winogron. Pierwszy bogaty jest w witaminy i minerały, drugi natomiast – witaminę E i naturalne antyutleniacze. Olejek z awokado nie zawiera wprawdzie wiele nasyconych kwasów tłuszczowych, ale ma odżywcze właściwości. Znajdziemy w nim natomiast kwasy tłuszczowe jednonienasycone i wielonienasycone. Olejek z pestek winogron zawiera dużą ilość kwasów tłuszczowych wielonienasyconych. Obydwa olejki dbają zarówno o włosy, jak i o skórę głowy. W kosmetyku znajdziemy także kilka silikonów, w tym takich, które są lotne i rozpuszczalne w wodzie. Substancje zapachowe, składniki syntetyczne, alkohole również wliczają się w skład L’Oreal Mythic Oil.

Na ile wystarcza?

Jedno opakowanie ma pojemność 125 ml. Wystarcza na około cztery miesiące regularnego stosowania. Osoby, które mają cienkie włosy, mogą zmniejszyć dawkę kosmetyku, z dwóch pompek do jednej, i tym samym wydłużyć czas kuracji. L’Oreal Mythic Oil wystarczy na nieco dłużej.

Czy ładnie pachnie?

L’Oreal Mythic Oil pachnie obłędnie. Zapach jest bardzo przyjemny i pozostanie z tobą na bardzo długo. Aromat olejku można porównać do luksusowych kosmetyków pielęgnacyjnych przeznaczonych do ciała. Jeżeli chcesz uperfumować swoje włosy, to wypróbuj właśnie ten olejek.

Gdzie go kupić?

Jest kosmetykiem łatwo dostępnym. Szukaj go w sklepach internetowych i w hurtowniach fryzjerskich. L’Oreal Mythic Oil znajdziesz także w dobrze zaopatrzonych drogeriach. Jeżeli nie masz ochoty wychodzić z domu, produkt zamów przez Internet. Szybko i wygodnie!

Ile za niego zapłacisz?

Cena za L’Oreal Mythic Oil nie jest zbyt wysoka. Dopasowano ją do działania i składu olejku. Czy wiesz, że koszt produktu uzależniony jest także od miejsca, w którym robisz kosmetyczne zakupy? Weź to pod uwagę, gdy następnym razem wybierzesz się do drogerii.

Plusy:

  • ma właściwości kondycjonujące i ochronne
  • ułatwia stylizację
  • polecany do każdego typu włosów
  • łatwa aplikacja
  • zawiera naturalne olejki z pestek winogron i awokado
  • wystarcza na cztery miesiące
  • ładny zapach
  • łatwo dostępny

Minusy:

  • może przetłuszczać włosy