Dove Serum-In-Oil

dove-serum-in-oilJakie ma właściwości?

Dove Serum-In-Oil łączy w sobie właściwości serum i olejku. Serum oddziałuje w wewnętrznych strukturach pasemek, natomiast olejek działa na powierzchni włosów. Produkt zapewnia nabłyszczenie, odżywienie i nawilżenie. Sprawia, że pasemka stają się mniej podatne na uszkodzenia, są mocniejsze i bardziej odżywione. Olejek ma działanie regenerujące i odbudowujące. Włosy stają się bardziej gładkie, jest je o wiele łatwiej modelować, a niesforne kosmyki – ułożyć. Dove Serum-In-Oil pomaga w rozczesywaniu, upiększa włosy i w widoczny sposób poprawia ich kondycję. Olejek nie skleja i nie obciąża włosów.

Jak go stosować?

Dove Serum-In-Oil ma półpłynną konsystencję, dzięki czemu wszystkie aplikacje będą o wiele łatwiejsze. A jak stosować olejek? Po umyciu głowy nałóż trzy lub cztery pompki kosmetyku na dłoń, olejek rozgrzej, a następnie dokładnie wetrzyj we włosy. Ilość produktu dobierz do długości i gęstości fryzury. Im bardziej zniszczone są twoje włosy, tym więcej olejku zastosujesz. Co ciekawe, Dove Serum-In-Oil możesz stosować każdego dnia po to, aby wygładzić pasemka i zregenerować końcówki. W ten sposób twoje włosy będą wyglądały ślicznie przez długi czas, a ty nie będziesz musiała ich tak często myć.

Co on zawiera?

Dove Serum-In-Oil zawiera kilka olejków, emolienty, silikony, substancje zapachowe i olej mineralny, który może mieć działanie podrażniające. O włosy dbają natomiast: olejek palmowy, olejek kokosowy, olejek ze słodkich migdałów i olejek słonecznikowy. Olejek palmowy zawiera beta-karoten, koenzym Q10, witaminy A i E oraz nasycone i nienasycone kwasy tłuszczowe. Migdały są bardzo dobrym źródłem witamin A, E, D i B, a także soli mineralnych, protein i magnezu. W olejku słonecznikowym natomiast znajdziemy kwasy linolowy, oleinowy, palmitynowy i stearynowy.

Co ciekawe, Dove Serum-In-Oil zawiera takie substancje, które mają właściwości serum i właściwości olejku.

Na ile wystarcza?

Jedno opakowanie kosmetyku ma pojemność 50 ml. Mimo tego Dove Serum-In-Oil wystarcza na około cztery miesiące. Taka świetna wydajność wiąże się zapewne z gęstą konsystencją produktu. Jeżeli masz krótkie włosy, podczas każdej aplikacji stosuj jedną pompkę olejku. Kosmetyk wystarczy wtedy na dłużej.

Czy ładnie pachnie?

Dove Serum-In-Oil ma ładny zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Z pewnością nie zniknie po pierwszym myciu głowy. Jeżeli chcesz, aby twoje włosy były nie tylko zadbane, ale i pachnące, to koniecznie wypróbuj Dove Serum-In-Oil.

Gdzie go kupić?

Dove Serum-In-Oil jest produktem bardzo łatwo dostępnym. Kupisz go w drogeriach i sklepach stacjonarnych z kosmetykami pielęgnacyjnymi. Znajdziesz go także w wielu sklepach internetowych i na stronie producenta. Wystarczy dobrze poszukać.

Ile za niego zapłacisz?

Niewiele. Jest to jeden z tańszych produktów opisanych w tym rankingu. Dove Serum-In-Oil możesz mieć dosłownie za parę groszy. Pewnie producent nie przewiduje już żadnych rabatów i promocji. W końcu cena jest taka niska.

Plusy:

  • chroni włosy przed wysoką temperaturą
  • pomaga modelować i szczotkować włosy
  • proste stosowanie
  • ładnie pachnie
  • dostępny w drogeriach i Internecie

Minusy:

  • niska cena świadczy o jakości
  • zawiera substancje drażniące: olej mineralny i składniki zapachowe
  • silikony mogą uniemożliwiać dogłębne działanie olejku
  • olejek nie oddziałuje tak dobrze na wewnętrzne struktury włosów
  • odżywienie i nawilżenie jest mniej widoczne w porównaniu do wygładzenia i nabłyszczenia pasemek